Jiný vůz:

Informace o tramvaji T6A5 ev. č. 8611

Domovská vozovna: Motol

Typ vozu: T6A5

Nízkopodlažní: NE

Výrobce: Tatra Smíchov/ČKD

Rok výroby: 1995

V provozu od: 1995

Vyřazení: 28. 8. 2020

Výrobní číslo: 179831

Profil kol: PR-1

Dveře: IFE výklopné

Sedadla: Fainsa Arianne (textil)

Centrální počítač OIS: Apex DT-01

Přední spřáhlo: Poloautomatické spřáhlo Georg Fischer Sécheron +GF+ s elektrickou hlavou

Zadní spřáhlo: Poloautomatické spřáhlo Georg Fischer Sécheron +GF+ s elektrickou hlavou

Sběrač proudu: Polopantograf Stemmann Fb500.54

Najeto: cca 1 183 645 km

Další poznámky:

Rozměry: Celková délka včetně spřáhel: 15,64 m
Délka skříně samostatně: 14,7 m
Šířka: 2500 mm
Výška: 3420 mm
Vzdálenost čepů: 6700 mm
Rozvor náprav: 1900 mm
Výška podlahy nad temenem kolejnice: 920 mm
Počet míst k sezení: 25 (31)
Počet míst ke stání: 147 (119)
Maximální obsaditelnost: 172 osob / 150 osob ve verzi s dvojsedačkami
(při 8 osobách na m2)
Hmotnost: Bez cestujících: 20600 kg
Maximální zátěž: 32700 kg
Hmotnost podvozku: 4310 kg
Zatížení na nápravu: Prázdný: 55,5/47,7 kN
Maximální zátěž: 80,6/82,8 kN
Regulace: Polovodičová regulace TV-3
Pulzní měnič: PE 55A/B s tyristory TP967F/TV967F bez rekuperace
Střídač ST2
Statický měnič 2UKSBR-DB – =600V » =26 V; 3,9kW, 150A
Sběrač: Polopantograf Stemmann Fb500.54
Brzdič: LA13
Spřáhlo: Viz výše
Kloubová hřídel: Elbe/Soko
Převodovka: PP 7,43 hypoidní s torzní vzpěrou
Řadič: Ruční řadič HH102/128
Stupně řadiče: 7x jízda (130-550A)
7x brzda (110-440A)
+ 2 stupně kolejnicové brzdy (současně s maximální elektrodynamickou)
Typ a průměr kol: 700 mm s pružnou vložkou
Brzdy: Kotoučová dvoustupňová brzda Dako M1, kolejnicová brzda FC41 – 70 kN
Trakční motor: 4x TE026/TDM5005
Vstupní napětí motoru: =300 V
Parametry motoru: Výkon: 51,4 kW
Otáčky: 1610 ot./min.
Max. otáčky: 4350 ot./min.
Buzení: sériové
Chlazení: vlastní
Dveře: IFE výklopné, pohon IFE LA30 R26
Sedačky: Fainsa Ariane
Lak: bílý RAL 9016
červený RAL 3020 (cz8140)
střecha: šedý RAL 7043 (cz1100)
černý RAL 9005
spodek: šedý RAL 7021
sběrač: žlutý RAL 1003 (cz6200)
nárazníky + dveře: stříbrný RAL 9007
evidenční čísla: žlutý RAL 1018

Poslední známá vypravení na linku:

LinkaPořadíOdDoSouprava
sjMO 301 pá 28.8. 3:2728.8. 4:11 8611
sjMO 301 čt 27.8. 3:2727.8. 4:11 8611
sjMO 301 st 26.8. 3:2726.8. 4:11 8611
sjMO 301 út 25.8. 3:2725.8. 4:11 8611
sjMO 301 po 24.8. 3:2724.8. 4:11 8611
sjMO 301 ne 23.8. 3:2723.8. 4:11 8611
sjMO 301 so 22.8. 3:2722.8. 4:11 8611
sjMO 301 pá 21.8. 3:2721.8. 4:11 8611
sjMO 301 čt 20.8. 3:2720.8. 4:11 8611
7+99 366 st 19.8. 0:4019.8. 4:07 8611*Z
sjMO 301 út 18.8. 3:2718.8. 4:11 8611
sjMO 301 po 17.8. 3:2717.8. 4:11 8611
7+99 367 ne 16.8. 22:1717.8. 1:00 8611*MU
sjMO 301 ne 16.8. 3:2716.8. 4:11 8611
sjMO 301 so 15.8. 3:2715.8. 4:11 8611
sjMO 301 pá 14.8. 3:2714.8. 4:11 8611
sjMO 301 čt 13.8. 3:2713.8. 4:11 8611
sjMO 301 st 12.8. 3:2712.8. 4:11 8611
sjMO 301 út 11.8. 3:2711.8. 4:11 8611
sjMO 301 po 10.8. 3:2710.8. 4:11 8611
sjMO 301 ne 9.8. 3:279.8. 4:11 8611
sjMO 301 so 8.8. 3:278.8. 4:11 8611
1+98 356 pá 7.8. 2:507.8. 5:22 8611*Z1
sjMO 301 čt 6.8. 3:276.8. 4:11 8611
sjMO 301 st 5.8. 3:275.8. 4:11 8611
*Z = vlak byl vypraven náhradou za stažený vlak 8448
*MU = vlak byl stažen z důvodu poruchy, nehody či jiné mimořádné události
*Z1 = vlak byl vypraven náhradou za stažený vlak 8449

Vypravení vozu zobrazuje jen nasazení zapsaná našimi spolupracovníky. Je tedy možné, že vůz byl některý den vypraven a přesto zde není uveden.
Děkujeme za pochopení.